Basketbol

ikonlu-yazi-yatay

Koşuyolu Basketbol Okulu yeni sezonda dinamik sporcu adaylarını bekliyor.

Koşuyolu Basketbol spor okullarına 6- 16 yaş arasındaki tüm kız ve erkek öğrenciler kayıt yaptırabilirler. Herhangi bir fiziksel özellik şartı ve boy sınırı yoktur.

Oyuncu adayının çalışma saatlerinin belirlenebilmesi için hangi gruba dahil olacağının saptanması gerekmektedir. Gruplandırma yapılırken yaş, fiziksel özellik ve basketbol sporuna olan yatkınlık dikkate alınarak öğrencilerin akranları ile çalışmaları sağlanmaktadır. Eğer temel motor becerileri gelişmemiş ise SBK ile bunlar da basketbola uygun hale getiriliyor.

Antrenman programlarımızda, sporcu adaylarına basketbol sporunu sevdirmek ve temel hareketleri öğretmenin yanı sıra, öğrencilerin psikolojik ve sosyal gelişimlerine destek olacak özel oyunlar ve egzersizler tasarlanmaktadır.

ANTRENMAN PROGRAMI

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
16:00- 17:00 Sportif Beceri Koordinasyon Sportif Beceri Koordinasyon
17:00- 18:15 Basketbol Antrenmanı Basketbol Antrenmanı Basketbol Antrenmanı Basketbol Antrenmanı
18:15- 19:00 Basketbol Antrenmanı Basketbol Antrenmanı Basketbol Antrenmanı Basketbol Antrenmanı

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

Basketbol okulumuzda 5 yaş itibarı ile sporcuların kayıtlarını almaya başlıyoruz. 6- 16 yaş aralığındaki sporculara hizmet veren okulumuzda eğitim alan sporculara lisanslı basketbolcu olma imkanı veren takımlarımıza girme imkanı sunuyoruz. Böylelikle temel basketbol eğitimi alan bir sporcunun geleceğini oluşturmanın da temellerini atmış oluyoruz.

BASKETBOL OKULU ÜCRETLERİ

İster cep telefonunuzu bırakın biz sizi arayalım, isterseniz siz bizimle iletişime geçin. Sizinle tanışmayı bekliyor olacağız. Bunun için yandaki butonu kullanabilirsiniz!

Basketbol okullarımız için belirlediğimiz aylık ücret 320₺‘dır. Ayrıca dönemlik kayıtlarınızda ekstra %20 indirim fırsatından faydalanmak için hemen arayın!